Elanlara SMS abunə Daxil ol Qeydiyyat Elan ver

Satılır 3 otaqlı 60 m2 köhnə tikili Həzi Aslanov

Elanın kodu: 1131385

135 000 $ 79 411.00
Baxış sayı: 332 Elanın tarixi: 07.08.2024

Əsas məlumatlar

İPOTEKA (8%) RƏSMİ GƏLİRİ OLANLAR VƏ YA VÖENLİ ŞƏXSLƏR ÜÇÜN...!!!

İLKİN ÖDƏNİŞ - 95.000 AZN
AYLIQ - 371 manat
QALIQ MÜDDƏT - 15 İL (180 ay)
QALIQ BORC - 40.000 AZN
NAĞD - 135.000 AZN

Xətai rayonu,Həzi Aslanov metro stansiyasına yaxın ideal bir ərazidə (piyada 5 dəqiqəlik məsafədə) köhnə tikili Kiyev layihəli 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yaxşı təmirli 60 kvm,2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəlmiş (hər otağa pəncərə düşür) mənzil Təcili olaraq dəyərindən çox aşağı qiymətə satılır.

Bina infrastruktur cəhətdən çox ideal yerdə yerləşir.Binanın yaxınlığında lazımi iaşə obyektlərinin hər biri mövcuddur.

Qaz,Su,İşıq daimidir.İstilik sistemi kombidir.
Sənəd: Çıxarış (Kupça)

Xidmət haqqı: 1%

Əmlakın növüKöhnə tikili
Sahə60 m2
Otaqların sayı3
Yerləşdiyi mərtəbə4
Mərtəbə sayı9
TəmiriYaxşı təmirli
Sənədin tipiÇıxarış (Kupça)
Bu elanın vaxtı bitib
 

Ünvan: Hezi Aslanov

Oxşar elanlar
Mərtəbə: 2/9   Sənədin tipi: Çıxarış (Kupça)

KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI QANUNİ 3 Otağlı Mənzil Xətai rayon Həzi Aslanov metronun yanında,Məhəmməd Hadi küçəsində yerləşən Kiyev layihəli 9 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində qanuni 3 otağlı super təmirli mənzil satı...

209 000 AZN

Mərtəbə: 6/9   Sənədin tipi: Çıxarış (Kupça)

TƏCİLİ!!! Nərimanov heykəli,təzə parkla üzbə-üz 9 mərtəbəli eksperimental daş binanın 6-cı mərtəbəsində 3 otaqlı təmirsiz mənzil satılır. Mənzil duplex-dir (iki mərtəbə),aşağı mətəbədə qonaq otağı,mətbəxt,sanuzel,ikinci...

185 000 AZN

Mərtəbə: 8/9   Sənədin tipi: Çıxarış (Kupça)

QİYMƏT ENDİRİLDİ! Gənclik metrosuna 15 dəqiqəlik məsafədə, Bakı Sağlamlıq Mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən möhtəşəm təmirli mənzil. KUPÇA VAR. İPOTEKAYA YARARLIDIR. 3 OTAQDAN 2 OTAĞA İDEAL DÜZƏLMƏ ! Bütün otaqların pən...